Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HST SquaD
Imię: Patryk

SteamID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198376448640

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/HST SquaD/

W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): 9
Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE) No troche słabo wyglada sytuacja ale jak wyjdzie to jasne
Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Administrator Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE) Tak, bylem juz kiedys adminem, nie dawno strażnikiem na tym serwerze 

Dlaczego Ty?: Ponieważ chciałbym spróbować sił w administracji serwera i jestem na 99% pewny ze dam sobie rade "empi to do Ciebie teraz szczególnie, następna akcja z nieobecnościami sie nie powtórzy, zapomnialem napisac ze mnie nie bedzie jakis czas i no zjebalem"  ale mam dużą nadzieję ze podołam z obowiązkami, tym razem napisalem troszke malo dlatego ze wstalem ledwo sorki😅

Kilka słów o Sobie: juz wiecie ale siemano jestem patryk mam 18 lat interesuję się koszykówką, tworzę muzyke 'beaty i jakies traczki "oczywiście tylko na old school😂"
Kontakt: Forum, DIscord, Ms

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

-degrad od empiego

-aktywność chłopie masz tylko 43 minuty a w czasie 2 godzin nawet

+steamid 

+doświadczenie (byłeś już strażnikem)

Dobij 5 godzin aktywności i empi zobaczy bylo i tyle

Pozdrawiam
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  @ SOKOLEK

• Nie podoba mi się 1
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Wrócę do tego tematu za pięć dni.

To jest Twój czas na wyrobienie dobrej aktywności. Nie ma mowy, że przyjmę Ci w tym momencie podanie na stanowisko Administratora Jailbreak, lecz na Strażnika jak najbardziej możesz wrócić. Jeżeli jesteś zainteresowany, to nadrób aktywność.

Pozdrawiam

@ empi

• Superka 1

Prezenty Profilowe

• Odnośnik do odpowiedzi

1002427090_podanieodrzucone.png.bef171f82c0b0d1ffd4f082a96fcc8c7.png

Prezenty Profilowe

• Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności