Skocz do zawartości

odrzucone [ON] Szybka rekrutacja na Strażnika Jailbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Nick:
Imię:
SteamID:
Link do GameTracker'a:
W jakiej skali znasz AMXX? (1/10):
Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE)
Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE)

Dlaczego Ty?:
Kilka słów o Sobie:
Kontakt:

Wymagania:

Osoba ubiegająca się o stanowisko Strażnika Jailbreak powinna:

• Brać czynny udział w życiu serwera;
  • Znać regulamin serwera na poziomie bardzo dobrym;
  • Być kreatywna, systematyczna i potrafić pracować w zespole;
  • Posiadać sporo wolnego czasu;
  • Posiadać minimum 5 godzin przegrane na serwerze;
  • Posiadać minimum 13 lat;
  • Płacenie comiesięcznej składki za Strażnika, która wynosi 3,5 zł.

Zadania:

• Aktywne granie na Jailbreak'u i wyrzucanie graczy, którzy łamią regulamin serwera z CT;
  • W miarę częste wchodzenie do CT i kreatywne prowadzenie;
  • Pomaganie graczom, gdy o to proszą i w przypadku, gdy sprawa wymaga ingerencji wyższej Administracji, to przekierowanie gracza do Właściciela lub Opiekuna Serwera.

Skala znajomości AMXX:

Spoiler

1 - Nie posiadasz informacji o AMXX.

2 - Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.

3 - Orientujesz się w amxmodmenu.

4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań.

5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić ScreenShot'y.

6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend.

7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera..

8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

Osoba z rangą Strażnik Jailbreak otrzymuje mniejsze uprawnienia, niż Administrator. Jest to taki test dla osób, które nie spełniają progu wiekowego do dostania wyższych uprawnień lub graczy, którzy chcą pomóc w zajmowaniu się serwerem.

Wszystkim kandydatom, którzy ubiegają się o stanowisko Strażnika Jailbreak życzymy powodzenia!

• Cieszę się 1

Prezenty Profilowe

• Odnośnik do odpowiedzi

Nick: SOKOLEK
    Imię: Darek

SteamID:  STEAM_0:1:171777347
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SOKOLEK/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): 4/10
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: NIE
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: TAK

Dlaczego Ty?: Dla tylko że ktoś freekilla robi to ban CT i pcha się do CT
    Kilka słów o Sobie: Cześć jestem SOKOLEK, powracam do cs 1.6. Ulubiona gra jest Teeworlds, CS:GO i CS 1.6. 
    Kontakt: SOKOLEK#6434

• Superka 2
    • WOW 1
    • Cieszę się 1
    empi

Decyzja była bardzo ciężka przez Twoją osobowość, ale dam Ci szansę i przyjmę podanie na okres próbny trzech tygodni.

Pamiętaj, że składka jest obowiązkowa!

Niebawem dodamy możliwość zakupu uprawnień Strażnika Jailbreak w naszym sklepiku WWW.

Pozdrawiam serdecznie!

Notatka dodana przez empi

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:domino
    Imię:Dominik

SteamID:STEAM_1:0:1351697521
    Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Domino/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10):8/10
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE) TAK
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE) TAK bylem adminem na roznych serwerach typu jb cod mod dd2 go mod bylem tez walscicelem swojego serwera lecz przez moje checi nie wytrawl dlugo i upadl zanm dobrze amx 

Dlaczego Ty?:Nie zawsze admin jest na serwerze badz straznik moge nawet przytoczyc ostatnia sytuacje ktora sie zadziala na serwerze kiedy bylo 5 tt na 2 ct gdzie jeden nie mial mikra a drugi nie ogarnial chcialbym tez pomuc w rozwoju serwera (tak wiem jestem nowy na forum i na serwerze lecz aktywnosc moge bardzo szybko poprawic) uwazam ze jestem dobrym kandydatem na straznika nic dodac nic ujac :)
    Kilka słów o Sobie: Jestem dominik mam 15 lubie bradzo motoryzacje w wolnych chwilach lubie pobawic sie tez elektronika
    Kontakt:gg, dc, steam

PS.sory za ortografie ale jestem dyslektykiem i cizko mi sie pisze XD

• Superka 1
    empi

Przyjmuję.

Zgłoś się do Mnie na PW, to jeszcze porozmawiamy na pewne tematy i powiem coś o zasadach Administratorów i Strażników.

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się owocnie i nie będzie żadnych problemów.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: |-| TaSma |-|
    Imię: Krzysiek

SteamID: - 
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/|-| TaSma |-|/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): 3,5 - 4/10
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: Jeśli będzie trzeba to tak
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: Tak - Kiedyś z 2 lata temu byłem strażnikiem na JailBreak ale się odwołałem, ponieważ Właściciel zaczął pajacować.

Dlaczego Ty?: Lubię grać na Jailu i często są nie ogary w CT a nie ma admina/strażnika na serwerze.
    Kilka słów o Sobie: Hejo jestem krzysiek mam 13 lat lubię grać i zajmuję się trochę motoryzacją. Moje ulubione serwery to właśnie JailBreaki i czasami DD2.
    Kontakt: Haberek=)#9832, Serwer, Forum

Pozdrawiam.

• Superka 4
    empi

W sumie zasługujesz na szansę.

Podanie przyjmuję na okres próbny dwóch tygodni. Przez ten czas będziesz miał limit trzech ostrzeżeń do wykorzystania i mam nadzieję, że nie będziesz ich zdobywał.

Po nadaniu rangi Strażnik Jailbreak wykup Sobie flagi na serwerze.

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się owocnie i nie będzie żadnych problemów.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do odpowiedzi
    • empi changed the title to [OFF] Szybka rekrutacja na Strażnika Jailbreak

Chętnie przyjmę jeszcze 2-3 Strażników.

Zapraszam do pisania podań!

• Superka 1

Prezenty Profilowe

• Odnośnik do odpowiedzi
    • empi changed the title to [ON] Szybka rekrutacja na Strażnika Jailbreak
    • empi locked this temat
    • empi unlocked this temat

Nick: Fajter
    Imię:Michał

SteamID: 76561199118797846

Link do GameTracker'a: niestety nie posiadam. 
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10):5
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE)Tak
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE)Tak

Dlaczego Ty?:Jestem odpowiedzialny, oraz lubię pomagać niestety, na serwerze zdarzają się duże przypadki co nie ma admina, i wchodzą do ct osoby bez mutacji, oraz robią fk oraz fdmg. Chciałbym  temu zapobiec oraz pomóż w rozwoju serwera.
    Kilka słów o Sobie: Mieszkam w niewielkiej wśi, lubię bardzo spędzać czas z kolegami, koleżankami. Moje hobby to gry komputerowe oraz piłka nożna, chodzę też na bok. Jestem też ministrantem w kościele, oraz motoryzacja mnie rajcuje. 
    Kontakt: Dc szypka szczała#7375

• Haha 1
    • Facepalm 1
    TEAM TRUCK

Twoje podanie zostaje odrzucone.

Ponieważ nie podałeś swojego gametracker i nie pisz ze nie masz tego bo każdy ma 

Notatka dodana przez TEAM TRUCK

Odnośnik do odpowiedzi
    • empi unlocked this temat

Nick: TOX!C
    Imię:Wojciech

SteamID:STEAM_0:1:557708689
    Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/TOX!C/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10):7/10
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE)jesli bedzie trzeba jakiegos pieniazka na rozwój serwera tak
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE)Tak prowadziłem własnego jb 2 razy i byłem adminem 3 razy jb

Dlaczego Ty?:Ponieważ rano nie ma admina a grają młodsi gracze i robią fk lub wchodzą bez mikrofonu i to bardzo kogoś wkurza  chciałbym tego dopilnować
    Kilka słów o Sobie: Siema mam na imię Wojciech chodzę do technikum pochodzę z województwa Warmińsko-mazurskiego moje hobby to jazda motorem
    Kontakt:Dsc,ts,steam

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ddare.
    Imię: Kamil jestem.

SteamID:

STEAM_0:0:487795349

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/ddare./51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): 5/10
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE) Odpowiedź jest jasna, oczywiście że tak.
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE) Nie miałem okazji być strażnikiem, aczkolwiek adminem już tak.

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Już tłumaczę, jestem bezstronną osobą, jeśli jest kłótnia, czy tym podobne, jestem osobą, która potrafi wyczuć, czy dany gracz próbuje mnie oszukać. Hm.. W sumie  napisałem, to ze względu na to, że nie raz była sytuacja, że musiałem pisać do empiego, czy do arbuzika, czy do innego admina/strażnika, aby wbił bo ktokolwiek wbił, bo grać się nie dało.
    Kilka słów o Sobie: Jestem Kamil, mam 15 lat, jestem bezstronną osobą, jestem z Krakowa, głównie interesuje się koszykówką, gram od 8 roku życia, w gry pokroju cs 1.6, czy gta san andreas, to chyba na tyle :)

• Superka 1
    empi

Podanie przyjmuję na okres próbny dwóch tygodni.

Mam nadzieję, że poprawisz kulturę i nie będzie z Tobą problemów.

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Fajter
    Imię:Michał

SteamID: 76561199118797846

Link do GameTracker'a: GameTracker.com : Player Page for fajter
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10):5
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: (TAK/NIE)Tak
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: (TAK – Opisz/NIE)Tak

Dlaczego Ty?:Jestem odpowiedzialny, oraz lubię pomagać niestety, na serwerze zdarzają się duże przypadki co nie ma admina, i wchodzą do ct osoby bez mutacji, oraz robią fk oraz fdmg. Chciałbym  temu zapobiec oraz pomóż w rozwoju serwera.
    Kilka słów o Sobie: Mieszkam w niewielkiej wśi, lubię bardzo spędzać czas z kolegami, koleżankami. Moje hobby to gry komputerowe oraz piłka nożna, chodzę też na bok. Jestem też ministrantem w kościele, oraz motoryzacja mnie rajcuje. 
    Kontakt: Dc szypka szczała#7375
    TEAM TRUCK

twoje podanie zostaje  odrzucone 

Notatka dodana przez TEAM TRUCK

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: n0_ni3_p0g4d4s5
    Imię: Bartek

SteamID: Aktualnie do jutra nie mam dostępu do laptopa i nie znam na pamięć, edytuje pościk i jutro dopisze. 
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/n0_ni3_p0g4d4s2/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): Według waszej skali to 10, wgrywanie pluginow, ustawianie cvarow i inne takie rzeczy nie sprawiają mi problemów (sporo miałem swoich serwerów i w tym nawet jailbreaki), no ale dobra żeby się nie przeliczyć to dam sobie 8.
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: TAK
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: jako Strażnik nie, bo zawsze byłem adminem na Jailbreakach, albo właścicielem Jailbreakow, no ale strażnik ma takie same zadanie co admin - pilnować porządku na serwerze, a różnią się tym że strażnik po prostu ma mniej uprawnień. 

Dlaczego Ty?: często na serwerze są osoby myślę że nawet poniżej 13 roku życia co piszczą przez mikrofon i nagminnie łamią regulamin, chciałbym temu zapobiec. 
    Kilka słów o Sobie: Mam na imię Bartek, w listopadzie 2020 skończyłem 18 lat, 19 mam rocznikowo. Mieszkam w Gdańsku, a dokładniej to kolo Gdańska. 
    Kontakt: pw, steam, fb

Grałem na nicku na JB jeszcze takim co mam tutaj, nie jest to zbyt ładny nick i dlatego na serwerze go zmieniłem, łącznie mam przegrane 15 godzin na serwerze. Najczęściej na serwerze można mnie się spodziewać w tygodniu, bo praktycznie w każdy weekend wyjeżdżam i dopiero gram od poniedziałków. Ale to można zauważyć na GT że w weekendy mnie nie ma. W tygodniu siedzę w domu i pilnować serwerze prawie ze cały dzień. Wiem że po aktywności tego nie widać, lecz nie zawsze jest z kim grać, a nie chce sam siedzieć na serwerze i bić godzin. Zazwyczaj wchodzę jak już gracze są :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: n0_ni3_p0g4d4s5
    Imię: Bartek

SteamID: Aktualnie do jutra nie mam dostępu do laptopa i nie znam na pamięć, edytuje pościk i jutro dopisze. 
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/n0_ni3_p0g4d4s2/51.38.131.63:27018/
    W jakiej skali znasz AMXX? (1/10): Według waszej skali to 10, wgrywanie pluginow, ustawianie cvarow i inne takie rzeczy nie sprawiają mi problemów (sporo miałem swoich serwerów i w tym nawet jailbreaki), no ale dobra żeby się nie przeliczyć to dam sobie 8.
    Czy wyrażasz chęć płacenia składki?: TAK
    Czy posiadasz jakieś doświadczenie jako Strażnik Jailbreak?: jako Strażnik nie, bo zawsze byłem adminem na Jailbreakach, albo właścicielem Jailbreakow, no ale strażnik ma takie same zadanie co admin - pilnować porządku na serwerze, a różnią się tym że strażnik po prostu ma mniej uprawnień. 

Dlaczego Ty?: często na serwerze są osoby myślę że nawet poniżej 13 roku życia co piszczą przez mikrofon i nagminnie łamią regulamin, chciałbym temu zapobiec. 
    Kilka słów o Sobie: Mam na imię Bartek, w listopadzie 2020 skończyłem 18 lat, 19 mam rocznikowo. Mieszkam w Gdańsku, a dokładniej to kolo Gdańska. 
    Kontakt: pw, steam, fb

Grałem na nicku na JB jeszcze takim co mam tutaj, nie jest to zbyt ładny nick i dlatego na serwerze go zmieniłem, łącznie mam przegrane 15 godzin na serwerze. Najczęściej na serwerze można mnie się spodziewać w tygodniu, bo praktycznie w każdy weekend wyjeżdżam i dopiero gram od poniedziałków. Ale to można zauważyć na GT że w weekendy mnie nie ma. W tygodniu siedzę w domu i pilnować serwerze prawie ze cały dzień. Wiem że po aktywności tego nie widać, lecz nie zawsze jest z kim grać, a nie chce sam siedzieć na serwerze i bić godzin. Zazwyczaj wchodzę jak już gracze są :)

empi

Przyjmuję.

Witamy w ekipie!

Odnośnik do odpowiedzi