Skocz do zawartości

zamknięte #2 Typer - Luty [Piłka nożna i Mistrzostwa Świata w Skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie]


Rekomendowane odpowiedzi

Typer - Piłka nożna i Mistrzostwa Świata w Skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie
 

Tym razem typujemy mecze piłkarskie, które odbędą się w piątek 26 lutego.
Dodatkowo obstawiamy pojedynki w Skokach narciarskich na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie, które odbędą się w sobotę 27 lutego o 16:30.

Mecze

Raków Częstochowa vs Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań vs Lech Poznań
Stade Rennais vs OGC Nice
Levante UD vs Athletic Bilbao
Werder Brema vs Eintracht Frankfurt

Pojedynki

Dawid Kubacki vs Karl Geiger
Markus Eisenbichler vs Kamil Stoch
Daniel Huber vs Pius Paschke
Yukiya Sato vs Ryoyu Kobayashi
Robert Johansson vs Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud vs Anze Lanisek
Bor Pavlovcic vs Stefan Kraft
Keiichi Sato vs Johann Andre Forfang
Piotr Żyła vs Andrzej Stękała
Gregor Deschwanden vs Simon Ammann

Pytanie bonusowe

Kto wygra konkurs Mistrzostw Świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie?:

Typujecie do piątku 26 lutego do godziny 14!

Pozdrawiam i życzę powodzenia

@ empi


 

 


Prezenty Profilowe

  • Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    • empi changed the title to #2 Typer - Luty [Piłka nożna i Mistrzostwa Świata w Skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie]

    Raków Częstochowa vs Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0

    Warta Poznań vs Lech Poznań 1:3

    Stade Rennais vs OGC Nice 0:2

    Levante UD vs Athletic Bilbao 1:2

    Werder Brema vs Eintracht Frankfurt 0:4

    Dawid Kubacki 

    Kamil Stoch 

    Daniel Huber 

    Ryoyu Kobayashi 

    Marius Lindvik

    Halvor Egner Granerud 

    Stefan Kraft 

    Keiichi Sato

    Piotr Żyła 

    Simon Amman

    Pytanie bonusowe - Markus Eisenbichler

    • Superka 1
    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    • Head Administrator
    Head Admin

    Mecze

    Raków Częstochowa 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Warta Poznań 1:4 Lech Poznań
    Stade Rennais 0:1 OGC Nice
    Levante UD 0:2 Athletic Bilbao
    Werder Brema 0:2 Eintracht Frankfurt

    Pojedynki

    Dawid Kubacki vs Karl Geiger
    Markus Eisenbichler vs Kamil Stoch
    Daniel Huber vs Pius Paschke
    Yukiya Sato vs Ryoyu Kobayashi
    Robert Johansson vs Marius Lindvik
    Halvor Egner Granerud vs Anze Lanisek
    Bor Pavlovcic vs Stefan Kraft
    Keiichi Sato vs Johann Andre Forfang
    Piotr Żyła vs Andrzej Stękała
    Gregor Deschwanden vs Simon Ammann

    Pytanie bonusowe

    Kto wygra konkurs Mistrzostw Świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie?: Granerud :v 

    • Superka 1

    Prezenty Profilowe

  • Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    • 1 month later...
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

    Powiadomienie o plikach cookie

    Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności