Skocz do zawartości

[REGULAMIN] Forum


Rekomendowane odpowiedzi

 • Zasłużony

HhvBWaL.png 

 

Headshotownia.pl - Twórcą i właścicielem Serwisu jest firma  z siedzibą w: Warszawie, ul.Stępińska 45/25, 00-739 Warszawa, NIP: 5213302644 

 

7DOb9a3.png

» 1. Forum Headshotownia.pl - System informatyczny dostępny poprzez sieć internetową umożliwiający wymianę opinii i informacji z innymi użytkownikami. Serwis znajdująca się pod adresem
https://www.headshotownia.pl.
» 2. Administrator i Właściciel – Piotr Filipowicz, ul. Stępińska 45/25 00-739 Warszawa. NIP: 5213302644.
» 3. Użytkownik - Każda osoba fizyczna, korzystająca z forum i biorącą udział w życiu forum
» 4. Regulamin - ten dokument, który określa wszystkie zasady korzystania z forum.

 

ggcKEfF.png

» 1. Regulamin dotyczy zasad obowiązujących na forum headshotownia.pl.
» 2. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją wszystkich punktów Regulaminu. 
» 3. Poniższy regulamin obowiązuje każdego zarejestrowanego użytkownika forum, niezależnie od pełnionej funkcji czy też znajomości z administracją.
» 4. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją Administratora/Junior Administratora bądź moderatora: skontaktuj się z Właścicielem forum. Tylko on może zmienić tą decyzje. 
» 5. Zakazane jest propagowanie treści faszystowskich, rasistowskich, nazistowskich, wulgarnych, komunistycznych, erotycznych i innych zabronionych polskim prawem.

 

590mvqv.png

» 1.Założenie konta na forum headshotownia.pl jest w pełni darmowe.
» 2. Każdy użytkownik może założyć/użytkować tylko jedno konto. Posiadanie więcej niż jednego konta z tego samego adresu IP grozi usunięciem wszystkich kont.
» 3. Na forum headshotownia.pl, administracja nie podejmuje się usuwania kont na żądanie użytkownika.„Zgodnie z RODO użytkownik może zażądać usunięcia danych osobowych (informacji » pozwalających na identyfikacje danej osoby). Informujemy, że treści zamieszczone na stronie nie są danymi osobowymi i nie podlegają usunięciu. W przypadku wycofania zgody na dalsze przetwarzanie danych osobowych przez określonego właściciela konta zostaną usunięte następujące dane: adresy IP, e-mail oraz poufne dane profilowe, następnie konto zostanie permanentnie zbanowane”.
» 4.Użytkownik, który pełni jakąś funkcje na forum, nie może posiadać żadnej  rangi na innych  sieciach serwerów (grozi utratą stanowiska)
» 5. Zakaz  podszywania się pod stałych użytkowników oraz administracje forum. (grozi usunięciem konta )
» 6. Jeżeli chcesz złożyć podanie na pełnienie jakieś funkcji na forum  na twoim koncie nie może być żadnych ostrzeżeń!— nie obejmuje to jednak rang dotyczących serwerów, chyba że jego Właściciel uzna inaczej
» 7. Każdy użytkownik, który zamierza wypowiedzieć się w podaniu, jest zobowiązany do poparcia swojej decyzji przynajmniej trzema, konkretnymi powodami. – W podaniu na admina serwera, mogą wypowiadać się tylko osoby, które grają na danym serwerze, (zabronione jest cytowanie odpowiedzi innych i pisanie:"jak wyżej").
» 8. Użytkownik, który chce  złożyć podanie na pełnienie jakieś funkcji na forum jest zobowiązany do zastosowania się do wzoru.W innym wypadku podanie zostanie odrzucane.
» 9. Użytkownika który złożył podanie na pełnienie jakieś funkcji na forum obowiązuje zakaz namawiania,zapraszania innych użytkowników do wypowiadania się w podaniu, wysyłania linów do Podań na SB. = odrzucenie podania.
» 10. Użytkownik, którego zachowanie zostanie ocenione jako nieakceptowalne lub karygodne musi liczyć się z możliwością blokady konta i otrzymania bana na forum. Istnieje możliwość odwołania od tej decyzji na email właściciela lub przez formularz kontaktowy. Przy pozytywnej decyzji o odbanowanie konta należy wnieść opłatę 10 zł (poprzez formularz dotacji na sieć

 

aLRCHDe.png

» 1. Użytkownik przed założeniem nowego tematu z problemem, pytaniem, i.t.d - jest zobowiązany zobaczyć czy taki temat nie istnieje już na forum. W tym celu należy użyć opcji szukaj.
» 2. Zabrania się pisania tematów w nieodpowiednim dziale zanim napiszesz nowy temat zastanów się, w jakim dziale powinieneś to zrobić - nie pisz tam gdzie ci się podoba. Temat założony w ewidentnie złym dziale zostanie usunięty, a Ty dostaniesz ostrzeżenie.
» 3. Podczas pisania nowego tematu określaj jego przesłanie w nazwie.
» 4. Tematy, w których nikt nie wypowiada się powyżej 2 tygodni uznajemy za zamknięte

 

W14TtoE.png

» 1.Zabrania się pisania postów które nie maja żadnego sensu, bardzo krótkich (np. w postaci samych ikon czy zaledwie kilku słów).
» 2. Wypowiedzi należy formułować w sposób zwięzły, trzymając się tematu który chcemy poruszyć.
» 3. Zabronione jest pisanie kolejnego postu pod swoim poprzednim postem. Na forum istnieje opcja 'Edytuj', której należy w tym celu używać.
» 4. Posty które łamią regulamin należy zgłaszać do moderatorów za pomocna opcji " Zgłoś".
» 5. Zabronione jest pisanie wyłącznie DUŻYMI LITERAMI.  Niedopuszczalny jest spam emotionkami (pisanie posta zawierającego wyłącznie emotkę).

 

YWVLT0L.png

» 1.Użytkownik, który nie przestrzega  regulaminu, może zostać ukarany ostrzeżeniem (tzw. warn)
» 2. Wszystkie ostrzeżenia, które otrzymał użytkownik są widoczne w jego profilu na forum.
» 3. Każdy użytkownik ma prawo dowiedzieć się, za co został upominany ostrzeżeniem oraz napisać odwołanie od niego w przeznaczonym do tego dziale.
-Ilość punktów równa 3 = nałożeniem na użytkownika moderacji  wszystkich postów.
-Ilość punktów równa 5, = Blokada pisania postów na forum.
-Ilość punktów równa 7, = Zablokowanie konta na forum.

» 4.Użytkownik, który po raz pierwszy dostał 7 punktów ostrzeżeń, może w ciągu 7 dni napisać do Administracji na email z opisem sytuacji i z prośbą o odpracowanie ich, co równa się z odblokowaniem konta. Aczkolwiek, jeżeli użytkownik ten w jakikolwiek sposób będzie łamać regulamin zostanie zbanowany bez możliwości powrotu.
» 5. Administracja ma prawo do odrzucenia prośby o odblokowanie użytkowania, który otrzymał 7 ostrzeżeń bez podania przyczyny.
» 6. Użytkownik, który otrzymał 7 ostrzeżeń ląduje w grupie "Zbanowani" i nie ma dostępu do forum.
» 7. Użytkownik ma prawo do odpracowania ostrzeżenia spełniając warunki które zostały wymienione w następującym temacie.

 

izA90dr.png

» 1. Headshotownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez użytkowników z forum headshotownia.pl w sposób sprzeczny z postanowieniami Regulaminu.
» 2. Headshotownia.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania treści lub informacji pochodzących z forum headshotownia.pl.
» 3. Hedshotownia.pl nie udziela gwarancji, że korzystanie z forum headshotownia.pl będzie przebiegało w sposób ciągły (bez przerw), problemów i błędów.
» 4. Headshotownia.pl nie odpowiada za skutki działań niezgodnych z obowiązującym prawem, które są podejmowane przez Użytkownika.
» 5. Headshotownia.pl nie odpowiada za szkody spowodowane brakiem dostępu, przerwami w działaniu lub błędami na forum headshotownia.pl. 

 

BF1VePv.png

» 1. Płatności online są obsługiwane przez portal spacer.png dostępny pod adresem https://www.cashbill.pl
» 2. Reklamacje dotyczące płatności online można zgłaszać na stronie https://pay.cashbill.pl/pl/complaint lub na adres email [email protected]
» 3. Reklamacje dotyczące płatności poprzez sms można zgłaszać na stronie https://www.cashbill.pl/kontakt po wybraniu opcji Reklamacje->Reklamacja SMS lub na adres email [email protected]

 

KUVv0Pt.png

» 1. Serwis oferuje usługi związane z grą counter strike 1.6 oraz counter strike global offensive. Możliwe są do wykupienia następujące usługi:
VIP - dodatkowe benefity na serwerze
SVIP - udoskonalona wersja usługi VIP
Administrator serwera - usługa zawierającą funkcjonalność SVIP oraz możliwość moderacji serwera
Rezerwacja nick - usługa pozwalającą zarezerwować Sobie nick na serwerze
Rezerwacja slot-a - usłga gwarantuje dostępność slot-a na serwerze
Skiny - dostęp do dodatkowych skinów broni w grze
VIP Forum - dodatkowe benefity podczas korzystania z funkcjonalności forum

» 2. Administrator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zatrzymania usług w przypadku naruszenia regulamin

 

lv4Rud0.png

» 1. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania ze Strony Internetowej zgodnie z jej przeznaczeniem, przepisami obowiązującego prawa, przyjętymi zwyczajami. Użytkownik ma obowiązek zapoznać z wszystkimi regulaminami dostępnymi na Headshotownia.pl
» 2. Użytkownik korzystając z forum ma świadomość, że:
a) nie może dostarczać żadnych treści uważanych powszechnie za niezgodnie i naruszające powszechnie obowiązujące przepisy prawa
b) użytkownik nie powinien umieszczać treści: politycznych, pornograficznych, erotycznych, naruszających dobre obyczaje, obrażających lub mogących obrazić inne osoby lub uczucia religijne lub poglądy polityczne innych osób
c) użytkownik powinien powstrzymać się od podawania błędnych danych osobowych, jeżeli je podaje jak również musi się powstrzymać od podawania danych innych osób.
d) nie może w jakikolwiek sposób podejmować działań lub czynności, które doprowadziły lub mogły doprowadzić do ingerowania w działanie forum, w tym w szczególności Użytkownikowi nie wolno wprowadzać, umieszczać jakichkolwiek programów lub aplikacji lub plików, a także ich rozszerzeń, które mogą mieć negatywny wpływ na działanie oprogramowania forum lub urządzań służących do jego działania, lub urządzeń lub oprogramowania innych Użytkowników w tym w szczególności: wirusów, trojanów, robaków, backdooró0w i innego złośliwego oprogramowania;
e) nie wolno mu dokonywać działań o charakterze programistycznym, hakerskim, w tym w celu dokonania jakichkolwiek zmian w kodzie źródłowym Forum
f) nie wolno uzyskiwać dostępu do Strony Internetowej przy zastosowaniu sposobów powodujących lub umożliwiających zautomatyzowany dostęp tj. bez ingerencji Użytkownika, w szczególności z narzędzi takich jak boty, roboty indeksujące
g) nie wolno mu omijać zabezpieczeń Strony Internetowej poprzez wykorzystywanie tzw. luk bezpieczeństwa, przy czym zachowuje on prawdo do poinformowania Administratora o podejrzeniu istnienia takiej luki.
h) wykorzystywać treści zamieszczonych na forum w inny sposób niż dla użytku osobistego jest zakazane
i) zabrania się zamieszczać reklam innych portali i serwisów m.in w postaci obrazku profilowego, zdjęć, tekstu w postach i tematach, loginach, wiadomości na SB oraz innych elementach forum bez uzgodnienia z właścicielem. Reklamy innych sieci cs można robić tylko w dedykowanym  do tego działe, zgodnie z obowiązującym tam regulaminem.

 

EuohgII.png 

» 1. Headshotownia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez konieczności podawania uzasadnia takiej zmiany.
» 2. O zmianie Regulaminu, Użytkownik informowany jest poprzez publikację Regulaminu na stronie forum headshotownia.pl w dziale Regulaminy
» 3. Korzystanie przez Użytkownika z forum po wprowadzeniu zmian w regulaminie jest równoznaczne z ich akceptacją.
» 4. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie z dniem opublikowania.
» 5. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

 

Administracja  sieci Headshotownia.pl zastrzega sobie prawa do edytowania regulaminu w dowolnym czasie. 

Regulamin by @ HeadShot (t)

 • Lubię 1

Prezenty Profilowe

 • Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  • Właściciel
  Właściciel

  [Aktualizacja 18.01.2020]
  Dodano paragraf : 9. Obecny Paragraf 9 (Postanowienia końcowe zmienił numer na paragraf 10)

  § 9. Prawa i Obowiązki Użytkownika

  1. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania ze Strony Internetowej zgodnie z jej przeznaczeniem, przepisami obowiązującego prawa, przyjętymi zwyczajami. Użytkownik ma obowiązek zapoznać z wszystkimi regulaminami dostępnymi na Headshotownia.pl

  2. Użytkownik korzystając z forum ma świadomość, że:

  a) nie może dostarczać żadnych treści uważanych powszechnie za niezgodnie i naruszające powszechnie obowiązujące przepisy prawa

  b) użytkownik nie powinien umieszczać treści: politycznych, pornograficznych, erotycznych, naruszających dobre obyczaje, obrażających lub mogących obrazić inne osoby lub uczucia religijne lub poglądy polityczne innych osób

  c) użytkownik powinien powstrzymać się od podawania błędnych danych osobowych, jeżeli je podaje jak również musi się powstrzymać od podawania danych innych osób.

  d) nie może w jakikolwiek sposób podejmować działań lub czynności, które doprowadziły lub mogły doprowadzić do ingerowania w działanie forum, w tym w szczególności Użytkownikowi nie wolno wprowadzać, umieszczać jakichkolwiek programów lub aplikacji lub plików, a także ich rozszerzeń, które mogą mieć negatywny wpływ na działanie oprogramowania forum lub urządzań służących do jego działania, lub urządzeń lub oprogramowania innych Użytkowników w tym w szczególności: wirusów, trojanów, robaków, backdooró0w i innego złośliwego oprogramowania;

  e) nie wolno mu dokonywać działań o charakterze programistycznym, hakerskim, w tym w celu dokonania jakichkolwiek zmian w kodzie źródłowym Forum

  f) nie wolno uzyskiwać dostępu do Strony Internetowej przy zastosowaniu sposobów powodujących lub umożliwiających zautomatyzowany dostęp tj. bez ingerencji Użytkownika, w szczególności z narzędzi takich jak boty, roboty indeksujące

  g) nie wolno mu omijać zabezpieczeń Strony Internetowej poprzez wykorzystywanie tzw. luk bezpieczeństwa, przy czym zachowuje on prawdo do poinformowania Administratora o podejrzeniu istnienia takiej luki.

  h) wykorzystywać treści zamieszczonych na forum w inny sposób niż dla użytku osobistego jest zakazane

  • Facepalm 1

  Prezenty Profilowe

 • Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  • Junior Administrator
  Junior Admin

  Aktualizacja 07.09.2020

  Dodanie podpunktu siódmego do paragrafu 6 który brzmi:

  "7. Użytkownik ma prawo do odpracowania ostrzeżenia spełniając warunki które zostały wymienione w następującym temacie."


  Prezenty Profilowe

 • Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  ×
  ×
  • Dodaj nową pozycję...

  Powiadomienie o plikach cookie

  Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności