Skocz do zawartości
Witamy na headshotownia.pl - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!
Junior Admin

Malankov

Junior Administrator

Ostatnia wygrana Malankov w dniu 16 Luty

Użytkownicy przyznają Malankov punkty reputacji!

Reputacja

281 SILVER ELITE MASTER

9 obserwujących

O Malankov

 • Inne grupy Donator,
  Mister HeadShotowni,
  Szef Mafii,
  Właściciel Serwera
 • Tytuł
  SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW

Informacje

 • Imię:
  Pablo
 • Nick w grze:
  Malankov
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Mefedron
 • Miasto:
  Wrocław
 • Zawód:
  Własna działalność

Kontakt

 • Snapchat:
  p.woj1

Ostatnie wizyty

1 004 115 wyświetleń profilu

Historia zmian nazwy użytkownika

 1. Wymagany wzór treści: Nick z serwera - Typ zawartości - Opis - Zasady tworzenia propozycji 1. Propozycje powinny być czytelne i schludne. 2. Każda rzecz, jeśli jest do pobrania z internetu musi mieć przypisany link. 3. Każda rzecz w propozycji musi mieć przypisaną nazwę i przynajmniej krótki opis. 4. Niestosowanie się do wzoru jest dozwolone tylko w odosobnionych i uzasadnionych przypadkach. 5. Opinia "na Nie" powinna zostać uzasadniona (nie trzeba się rozpisywać, wystarczy "Nie, bo mapa za dużo waży", "Nie, bo broń się nie przyda", "Nie, bo uważam, że jest nie potrzebny". 6. Sprawdź czy rzecz którą chcesz dodać do propozycji nie została już wcześniej proponowana/dodana/odrzucona.
 2. Skargi bez wzoru i dowodów będą usuwane Twój nick: Nick gracza/admina: Opis sytuacji: IP/SID oskarżonego: Data i czas zdarzenia: Dowody(ss/demko):
 3. Wymagania: 1. Ukończone 18 lat, 2. Spędzone 10 godzin na serwerze, 3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna, 4. Konto na forum minimum dwa tygodnie, 5. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum, 6. Sprawny Mikrofon, 7. Znajomość oraz akceptacja regulaminu Forum / Serwera, 8. Składka Admina w wysokości (6,6 PLN - 10 PLN, w zależności od długości opłacenia) [*]Aktywne konto STEAM z grą Counter Strike 1.6 (bez blokady VAC) [Warunek konieczny! Obowiązki: 1. Pilnowanie porządku na serwerze. 2. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu 3. Zaglądanie na forum i śledzenie działania serwera Dodatkowe informację: 1. Jeżeli NIE spełniasz wymagań NIE składaj podania! 2. Admin posiada rezerwację slota! Wzór podania: Nick: Imię: Wiek: Znajomość AMX (1-10): Sprawny mikrofon: Link do swojego GameTracker'a: Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: STEAM_ID: Staż w Counter-Strike 1.6: Czy posiadałeś już admina?: W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Składka [Tak / Nie]: Skala znajomości amxx: 1 - Nie posiadasz informacji o amxx 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - Orientujesz się w amxmodmenu 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.
 4. Imię: Paveł 1-3 zdjęcia: https://imgur.com/a/Q9KGmps https://imgur.com/a/91IbDPU https://imgur.com/a/wyeArzX
 5. Przetrwaliśmy nasz ulubiony miesiąc Październik więc chyba czas ogłosić do kogo leci nasza spamerska ranga. Nie uwierzycie ale w tym miesiącu ranga zostaje u @ Per Wy Perdolktóry wywalczył sobie wysoką pozycje i rangi nikomu oddać nie chce, mam nadzieję że nasi pretendenci do rangi mu nie odpuszczą i w listopadzie będą walczyć jeszcze bardziej zacięcie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w Listopadzie !
 6. Malankov

  Malankov

 7. Nick: Malankov Imię : Paweł 1-3 zdjęcia : https://imgur.com/a/2zHlCV8 https://imgur.com/a/hiiMPo2 https://imgur.com/a/fWvDqZ8 Ps. Kto nie wrzuca ten z policji!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności