Skocz do zawartości
Witamy na headshotownia.pl - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Zasady głosowania: * Tylko raz można oddać głos. * Zakaz namawiania innych na głosowanie swojego ulubieńca. Wyniki - 01.03.2020 Zapraszamy Jakub. - @ Evenement Paveł. - @ Malankov Artur. - @ Kir Dawid. - @ Ejo
 5. Wcześniejsza
 6. Nazwa rangi: Zbanowany Kolor rangi: Taki Informacje dodatkowe: https://fontawesome.com/icons/skull?style=solid
 7. NwK

  NwK

 8. Wymagany wzór treści: Nick z serwera - Typ zawartości - Opis - Zasady tworzenia propozycji 1. Propozycje powinny być czytelne i schludne. 2. Każda rzecz, jeśli jest do pobrania z internetu musi mieć przypisany link. 3. Każda rzecz w propozycji musi mieć przypisaną nazwę i przynajmniej krótki opis. 4. Niestosowanie się do wzoru jest dozwolone tylko w odosobnionych i uzasadnionych przypadkach. 5. Opinia "na Nie" powinna zostać uzasadniona (nie trzeba się rozpisywać, wystarczy "Nie, bo mapa za dużo waży", "Nie, bo broń się nie przyda", "Nie, bo uważam, że jest nie potrzebny". 6. Sprawdź czy rzecz którą chcesz dodać do propozycji nie została już wcześniej proponowana/dodana/odrzucona.
 9. Skargi bez wzoru i dowodów będą usuwane Twój nick: Nick gracza/admina: Opis sytuacji: IP/SID oskarżonego: Data i czas zdarzenia: Dowody(ss/demko):
 10. Wymagania: 1. Ukończone 18 lat, 2. Spędzone 10 godzin na serwerze, 3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna, 4. Konto na forum minimum dwa tygodnie, 5. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum, 6. Sprawny Mikrofon, 7. Znajomość oraz akceptacja regulaminu Forum / Serwera, 8. Składka Admina w wysokości (6,6 PLN - 10 PLN, w zależności od długości opłacenia) [*]Aktywne konto STEAM z grą Counter Strike 1.6 (bez blokady VAC) [Warunek konieczny! Obowiązki: 1. Pilnowanie porządku na serwerze. 2. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu 3. Zaglądanie na forum i śledzenie działania serwera Dodatkowe informację: 1. Jeżeli NIE spełniasz wymagań NIE składaj podania! 2. Admin posiada rezerwację slota! Wzór podania: Nick: Imię: Wiek: Znajomość AMX (1-10): Sprawny mikrofon: Link do swojego GameTracker'a: Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: STEAM_ID: Staż w Counter-Strike 1.6: Czy posiadałeś już admina?: W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Składka [Tak / Nie]: Skala znajomości amxx: 1 - Nie posiadasz informacji o amxx 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - Orientujesz się w amxmodmenu 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.
 11. slawcian

  slawcian

 12. Mamy wszystko i nie mamy nic. W głowie ciągle destroy, no bo jak mam żyć. W pierdoloną nicość wpadam w kilka dni. 

  1. NarkomaneK

   NarkomaneK

   Obi presja  

  2. Cygan

   Cygan


   Jako, że komunikowanie się z ludźmi jest jednym z moich ulubionych zajęć, a określenia „gaduła”, bądź „papla” pasuje do mnie wręcz idealnie, słów zatem kilka na temat rozmowy.
   Rozmowa to wymiana zdań pomiędzy tymi, którzy mają własne zdanie.
   Zastanawia mnie, czy owy stan posiadania jest właściwy każdej istocie wyposażonej w aparat mowy. Czy ma on swoją cenę, a jeśli tak, to czy może stanowić majątek podlegający wymianie? Czy warto we własne zdanie inwestować i jak taki kapitał powiększać, o ile da się go powiększyć. Skoro bowiem służy wymianie, to teoretycznie nie powinien ani narastać, ani się umniejszać. A jednak... Podobno rozmowa wzbogaca, pod warunkiem, że nie jest czczą paplaniną. Myślę, że pojęciu rozmowy można przyporządkować sporo kategorii, a mianowicie:
   - dyskusja - jest w niej żywioł argumentacji wspierającej lub obalającej zdanie;
   - rozmowa właściwa - czyli w/w wymiana;
   - dialog - jak wyżej, tyle, że pomiędzy dwiema osobami (stronami);
   - paplanina - czyli „gadka do Władka”, w której choć padają zdania (w znaczeniu gramatycznej kategorii), nie dowodzą posiadania zdania.
   Zastanawia mnie też tzw. rozmowa z sobą samym - czy takie kuriosum istnieje? I jak w tym wypadku skutecznie się dogadać, posprzeczać, pogodzić... Symbolem interlokutora bywa w tym przypadku lustro, styl zaś konwersacji ująć można w schemat: „Gadał dziad do obrazu...”, bądź: „Rzucać grochem o ścianę”. Gdzież tu wymiana - klucz do istoty rozmowy?
   Kolejna kwestia, czyli to co rozmowie przydaje wyrazistości - gestykulacja, tembr głosu i jego natężenie - czarujące dodatki do rozmowy bezpośredniej, toczonej oko w oko. Bowiem wymiana zdań zyskuje wiele, gdy dopełnia ją możność pozawerbalnej komunikacji.
   Szczególną formą rozmowy jest też korespondencja i coraz bardziej wychodząca z łask sztuka epistolarna, wypierana przez suche zazwyczaj i krótkie e- mail'e i SMS-y – znaki cybernetycznej epoki.
   Dobrnęłam w swoim monologu do cyfrowych narzędzi prowadzenia rozmowy, dialogu, dyskusji. Internet stał się przestrzenią do wymiany zdań, opinii, poglądów, do których każdy ma swobodny i nieograniczony dostęp. Czy pogawędki toczące się w cyberprzestrzeni mają szansę, aby być i przyjemnymi, i konstruktywnymi? Mam nadzieję, że tak. O ile nie zostaną pominięte milczeniem. Milczenie bowiem bywa nad wyraz wymowne.
   Kończąc niniejszy wywód, zapraszam Was do rozmowy. Mile widziane zdania przeciwne, bowiem: „Jednomyślność jest rzeczą bardzo nudną w rozmowie”  Arkadiusz.C. 

 13. Helios

  Helios

 14. Rodzimy się, aby przegrać 

  Przegrywamy, aby zwyciężyć 

 15. Congratulations Teddy bear, I fit green Ania, from the green hill ;**
  just looking at you makes me feel like hugging you <3

  1. Ania. ♔

   Ania. ♔

   Oh dziękuję :heart:

 16. Imie : Paula https://imgur.com/4bX7yDy https://imgur.com/cphTq0I https://imgur.com/6a0dzEt
 17. Imię: Anna ;3 https://imgur.com/a/D2isHcF https://imgur.com/a/DRfaFQO https://imgur.com/a/IIMTCbG
 18. Dawid https://imgur.com/E6lqL9O https://imgur.com/zLcgCIY https://imgur.com/aEQnNBP
 19. Imię: Artur https://imgur.com/5IPwtew https://imgur.com/vKbeyFL https://imgur.com/9I1HHPo
 20. Jak Anka to no-life to nie ma co się dziwić xDDDDDDDDDDDD Gratulację należą się wszystkim
 21. o nie ania Wygrala XDDD gratulacje w lutym to ja na podium bede xDDD
 22. No może pokaże się w Lutym jako wygrany ale nie sądzę odpowiada mi to 2 3 miejsce a nawet i po za podium piszemy dla frajdy liczy się zabawa
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

Ogłoszenia

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności